İstanbul 11.Kauçuk Endüstrisi Fuarı Bu Sene Kapılarını Plast Eurasıa Istanbul 2020 Fuarı İle Birlikte Açacak

TÜYAP İhtisas Fuarları A.Ş. tarafından hazırlanan Kauçuk 2020, 11.İstanbul Kauçuk Endüstrisi Fuarı, 2 – 5 Aralık 2020 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kauçuk sektörünün buluşmasına ev sahipliği yapacaktır.
 
Kauçuk 2020 ‘’Sektörün beklentilerini karşılama’’ ana hedefiyle bu yıl kapılarını Plastik Eurasia İstanbul, 30.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı ile birlikte açacak.

Fuar tanıtım çalışmaları kapsamında Tüyap’ın 50 farklı ülkede faaliyet gösteren yurtdışı ofisleri ve temsilcilikleri kanalıyla yurtdışı hedef pazarlar olan Komşu Ülkeler, Balkanlar, Kafkasya, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Batı ve Orta Asya ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde; yurtiçinde ise 15 bölge ofisi kanalıyla tüm Türkiye’de Kauçuk ve Polimer Sanayi, Otomotiv Sektörü ve Yan Sanayi, Beyaz Eşya Yan Sanayi, Araç Lastik ve Lastik Kaplama Sektörü, Hidrolik ve Pnömatik Sanayi, Makine Sanayi ve Malzemeleri, Konveyör Bant Üreticileri, Pencere – Cam Sektörü, Ayakkabı Sanayi, İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi, Madencilik Sanayi, Hammadde İthalatçıları ve Toptancıları, Gemi İnşa Sektörü ve Yan Sanayi, Matbaacılık Sektörü, Tekstil Sanayi, Plastik Sanayi, Kablo ve Boru Sanayi, Ambalaj Sanayi, Teknik Parça – Emniyet Malzemeleri Sanayi, Kalıp Sanayi, Demiryolu Sektörü, Petro Kimya Sanayi, Kimya Sanayi, Medikal Ürünler Sanayi üreticilerine tüm hızıyla devam etmektedir.
 
Kauçuk 2020, 11. İstanbul Kauçuk Endüstrisi Fuarı 2-5 Aralık 2020 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da. Sizler de bu büyük buluşmada katılımcı olmak ve dünyanın birçok ülkesinden gelen ziyaretçilerle buluşup, doğru ve güvenilir ticari bağlantılar kurmak istiyorsanız fuar satış ekibimizle iletişime geçmeyi unutmayın!
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN