KAUÇUK AVRASYA FUARI SEKTÖRÜN LİDERLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Kauçuk Avrasya 11. Kauçuk Teknolojileri, Kauçuk Ürünler ve Hammaddeleri Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği iş birliği ile gerçekleşecek. Dünyanın dört bir yanından profesyonel katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak olan fuarda sektörün lider firmaları son teknoloji ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

KAUÇUK AVRASYA FUARI BİLGİLERİ

Tarih:17-20 Nisan 2024
Konum: İstanbul - Türkiye
Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi


KAUÇUK AVRASYA FUARI’NI ZİYARET ETMENİZ İÇİN 5 NEDEN

FUAR GENİŞ KAPSAMI İLE ÖNE ÇIKIYOR

Sektör profesyonellerine 11. kez ev sahipliği yapacak olan fuar sektör liderleri için vazgeçilmez bir ticari platform sunuyor. Kauçuk mamullerden kauçuk hammaddelerine, kauçuk mamullerden laboratuvar teknolojilerine kadar sektörün tüm alanlarına hitap eden fuarda bu yıl 30 ülkeden 200’ün üzerinde katılımcı firmanın ve 70 ülkeden 7.500’ün üzerinde ziyaretçinin bir araya gelmesi bekleniyor. 
SEKTÖRÜNDE AVRASYADAKİ TEK FUAR “KAUÇUK AVRASYA” SİZİ BEKLİYOR

Kauçuk sektöründe Avrasya’da düzenlenen tek fuar olma özelliği ile öne çıkan Kauçuk Avrasya Fuarı binlerce çeşit ürünü tek çatı altında inceleme, sektördeki yenilikleri yerinde takip etme, sektörün lider firmaları ile yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunuyor. Sektör adına benzersiz bir fırsat sunan fuarı ziyaret etme fırsatını kaçırmayın!