KAUÇUK SEKTÖRÜNÜN AVRASYA’DAKİ BULUŞMA NOKTASI

Sektöründe Avrasya'daki tek fuar olan Kauçuk Avrasya Fuarı sektöre öncülük edenlerin buluşma noktası olmaya hazırlanıyor. Kauçuk sektörünün öncü üreticileri, tedarikçileri, satın alma uzmanları, sektördeki son trendleri keşfetmek ve iş bağlantıları kurmak için bir araya geliyor. Aradığınız ürün ve hizmetlere doğrudan ulaşmak, firmalarla yüz yüze bağlantı kurmak, iş birliklerine imza atmak için fuarı ziyaret etme şansını kaçırmayın. 2024 yılında ulusal ve uluslararası arenada 176 katılımcı firma ve 55 ülkeden 5.486 ziyaretçiyi bir araya getiren olan Kauçuk Avrasya Fuarı 2026 yılında 12. kez Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açacak.
 

Kauçuk Avrasya Fuarı’nı Ziyaret Ederek Yakalayacağınız 5 Fırsat

Kauçuk sektörünün lider firmalarını sizin için bir araya getiriyoruz. Küresel çapta katılımcı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapacak olan fuarı ziyaret ederek yenilikçi ürün ve teknolojileri keşfederek işinizde rekabet avantaıjı elde etme fırsatını kaçırmayın!

Geniş Kapsamıyla Öne Çıkan Fuarda Aradığınız Hizmet ve Ürünü Bulabilirsiniz

Kauçuk mamuller, kauçuk ham maddeleri, son teknoloji kauçuk makineleri, labaratuvar teknolojileri tek çatı altında! Aradığınız ürün ve hizmetleri tek platformda bulabilirisiniz.

Yeni Ürün ve Teknolojileri Keşfetme Fırsatı

Kauçuk sektöründeki son gelişmeleri, son teknoloji ürün ve hizmetleri bu fuarda keşfedebilirsiniz. Ürün-özellik-fiyat karşılaştırması yaparak sektörü analiz edebilirsiniz.

Mecvut İş Ortaklıklarını Güçlendirme ve Yeni İş Bağlantıları Kurma Fırsatı

Kauçuk sektöründe faaliyet gösteren lider firmaları ile bir araya gelerek yen iş bağlantıları kurabilir, küresel katılımcılarla bir araya gelebilirsiniz. Fuarda müşteri portföyünüzü geliştirerek hem yurt içi hem de yurt dışında yeni ticari ilişkiler kurabilirsiniz. Sektör profesyonellerinin ulusal ve uluslararası yeni pazarlara açılma fırsatı bulacakları fuarda yeni pazarlara açılablirsiniz. 
 

Sektördeki Trendleri Keşfedin

Kauçuk sektörünün öncülerini buluşturan fuarda firmaların yeni ürünlerini, tasarımlarını, yılın trendlerini canlı olarak görebilir, dokunabilir, alternatif seçenekler ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.
 

Şehri Keşfedin

Kauçuk Avrasya Fuarı'nı ziyaret ederek aynı zamanda fuarın düzenlendiği İstanbul şehrini keşfe çıkabilirsiniz. İstanbul; tarihi zenginliği, kültürel çeşitliliği ve modern dokusuyla dünya çapında tanınan ve kıtaları birleştiren şehirdir. Fuarı ziyaret ederken bu şehri keşfetmek deneyiminizi unutulmaz kılacak!