KAUÇUK FUARI KAPILARINI AÇIYOR

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk 2018, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği iş birliği ile 24 Ekim Çarşamba günü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını açıyor.

Üretici, tedarikçi, hizmet sağlayıcı, dış ticaret firmaları, eğitim ve danışmanlık kuruluşları beraberinde sektörel sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile iki yılda bir hazırlanan KAUÇUK Fuarı yeniliklerin, ürün ve gelişen teknolojilerin topluca sergilendiği, ülkemizin ve Avrasya’nın konusunda en önemli ticari platformudur. KAUÇUK Fuarı, katılımcı firmaların en son ürün, teknoloji ve yeniliklerini sergilediği, dünyanın farklı ülkelerinden gelen nitelikli ziyaretçilerle markalarını buluşturduğu pazarlama ortamını oluşturarak, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yeni iş fırsatları yakalama imkânını siz sektör mensuplarına sunuyor.

Fuar 10.000 m2 kapalı alanda 177 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşiyor. Yurt içinde ve yurt dışında yürütülen etkin tanıtım çalışmaları sonucunda; Fuar Ticaret Bakanlığımız ve yurt dışı ofislerimizin organize ettiği alım heyetlerine ve sektör profesyonellerine ev sahipliği yapıyor. Kauçuk 2018 Fuarı’na 40’dan fazla ülkeden 7000’nin üzerinde profesyonel ziyaretçi gelmesi beklenmektedir. Ek olarak İran, Meksika ve Rusya’dan alım heyeti organizasyonu gerçekleştirilecektir. Fuarda kauçuk ham maddeler, mamuller, makineler, laboratuar ürünleri sergilenecektir.

Bu yıl Tüyap’ın kurduğu MyTuyap Eşleştirme Sistemi sayesinde katılımcılar ve ziyaretçiler fuar öncesinde randevulaşıp, fuar sırasında yüz yüze toplantı yapabilecekler. Ziyaretçiler firma eşleştirme sistemi sayesinde ilgilendikleri alanlardaki ürün ve hizmet sunan katılımcıları görebilecek, eğer isterlerse onlarla 7/24 toplantı organize edebilecek ve onlara e-posta gönderebilecekler.

KAUÇUK Fuarı’nın resmi açılışı 24 Ekim Çarşamba Günü saat 12:00’de yapılacaktır. Kauçuk Fuarı 24-25-26 Ekim tarihlerinde 10.00-19.00 saatleri arasında, 27 Ekim günü ise 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 

**Fuarda baskılı davetiye olmayacaktır. Fuarı ücretsiz ziyaret etmek için web sitemiz üzerinden online davetiye alınması gereklidir.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN