Kauçuk Avrasya Fuarı Sektör Liderlerini Tek Çatı Altında Buluşturdu

Sektöründe Avrasya'daki tek fuar olan Kauçuk Avrasya Fuarı binlerce sektör profesyonelini tek çatı altında buluşturdu. 

Kauçuk Avrasya Fuarı Ziyaretçilerine Kapılarını Açtı

Kauçuk sektörünün heyecanla beklediği etkinlik olan Kauçuk Avrasya Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde bugün kapılarını açtı. 20 Nisan’a kadar sürecek etkinlikte 170’in üzerinde yerli ve yabancı katılımcı firma, yenilikçi ürün ve teknolojilerini ziyaretçilerle buluşturuyor.

Sektörün Lider Fuarı için Geri Sayım Başladı

Sektöründe Avrasya'daki tek fuar olan Kauçuk Avrasya Fuarı 17-20 Nisan 2024 tarihlerinde sektörün önde gelen temsilcilerini Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul'da bir araya getiriyor.

Kauçuk Avrasya Fuarı 11. Kez Sektörü Bir Araya Getirmeye Hazırlanıyor

Kauçuk Avrasya 2024, 11. Kauçuk Teknolojileri, Kauçuk Ürünler ve Hammaddeleri Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği iş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul'da 17-20 Nisan 2024 tarihlerinde kauçuk sektörünün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

KAUÇUK 2018 FUARI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk 2018, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği iş birliği ile 24-27 Ekim tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde başarıyla düzenlendi.

KAUÇUK FUARI KAPILARINI AÇIYOR

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk 2018, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği iş birliği ile 24 Ekim Çarşamba günü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını açıyor.

KAUÇUK 2018, 24-27 EKİM'DE TÜYAP İSTANBUL'DA

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile 24 - 27 Ekim 2018 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek.

KAUÇUK FUARI, RUBBERCON 2018'DE YERİNİ ALDI

IRCO - Uluslararası Kauçuk Konferansı Örgütü tarafından her yıl farklı ülkelerde düzenlenmesi planlanan RubberCon (Kauçuk Konferansı) bu yıl Kauçuk Derneği tarafından 10-11 Mayıs’ta Intercontinental İstanbul Otel’de başarıyla gerçekleştirildi.

KAUÇUK SEKTÖRÜ TÜYAP’TA BULUŞUYOR

Kauçuk Sektöründe Avrupa’daki Tek Fuar Olan Kauçuk Fuarı, 24 - 27 Ekim’de Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

KAUÇUK SEKTÖR PROFESYONELLERİ TÜYAP’TA BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile 24 - 27 Ekim 2018 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de sektör profesyonellerini ağırlayacak.

KAUÇUK SEKTÖRÜ TÜYAP’TA BULUŞTU

Fuar 10.000 m2 kapalı alanda 200'ü aşkın firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşti. Yurt içinde ve yurt dışında yürütülen yoğun pazarlama çalışmaları sayesinde 7.741 sektör profesyoneli katılımcı firmalarla buluştu.

KAUÇUK SEKTÖRÜNÜN KALBİ 24 KASIM’DA TÜYAP’TA ATACAK

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk Fuarı, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile 24 Kasım Perşembe günü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de siz sektör profesyonellerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

KAUÇUK SEKTÖRÜ DOKUZUNCU KAUÇUK ENDÜSTRİSİ FUARI İÇİN HAZIRLANIYOR

Kauçuk Endüstrisi Fuarı 24 - 27 Kasım 2016 tarihlerinde Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör temsilcilerini dokuzuncu kez bir araya getirecek. Tüyap ve Kauçuk Derneği’nin işbirliği ile düzenlenecek olan fuarda, Kauçuk Derneği tarafından kauçuk sektörünün değerlendirileceği 3. Ulusal Kauçuk Kongresi de yapılacak. 

KAUÇUK SEKTÖRÜNÜN EN ÖNEMLİ BULUŞMASI KAUÇUK 2016

Kauçuk sektörünün en önemli buluşması KAUÇUK 2016, İstanbul 9. Kauçuk Endüstrisi Fuarı 24–27 Kasım 2016 tarihleri arasında Kauçuk Derneği ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece - İstanbul’da düzenlenecektir.