Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.Tüm iş alanlarında olduğu gibi fuarlarımızda da yeni döneme önce sağlık mottosuyla hazırlanıyoruz. Tüm sektör çalışanları, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizin herhangi bir şüphe duymadan işlerine devam edebilmesi için Tüyap Fuarcılık Grubu olarak fuar alanında bir dizi önlem aldık ve temassız fuarcılık deneyimini sizler için geliştirdik.

KORONA VİRÜS BİLGİLENDİRMESİ

Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.Bu sebeple Çin anakarasındaki Hubei eyaletinde, Wuhan şehrinde görülen koronavirüs salgını hakkındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dünya Sağlık Örgütü (WHO)  ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın tüm yönlendirmelerine uyuyoruz.
 

İstanbul 11.Kauçuk Endüstrisi Fuarı Bu Sene Kapılarını Plast Eurasıa Istanbul 2020 Fuarı İle Birlikte Açacak

İSTANBUL 11. KAUÇUK ENDÜSTRİSİ FUARI BU SENE KAPILARINI PLAST EURASIA İSTANBUL 2020 FUARI İLE BİRLİKTE AÇACAK!
 
TÜYAP İhtisas Fuarları A.Ş. tarafından hazırlanan Kauçuk 2020, 11.İstanbul Kauçuk Endüstrisi Fuarı, 2 – 5 Aralık 2020 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kauçuk sektörünün buluşmasına ev sahipliği yapacaktır.

KAUÇUK 2018 FUARI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk 2018, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği iş birliği ile 24-27 Ekim tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde başarıyla düzenlendi.

KAUÇUK FUARI KAPILARINI AÇIYOR

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk 2018, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği iş birliği ile 24 Ekim Çarşamba günü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını açıyor.

KAUÇUK 2018, 24-27 EKİM'DE TÜYAP İSTANBUL'DA

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile 24 - 27 Ekim 2018 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek.

KAUÇUK FUARI, RUBBERCON 2018'DE YERİNİ ALDI

IRCO - Uluslararası Kauçuk Konferansı Örgütü tarafından her yıl farklı ülkelerde düzenlenmesi planlanan RubberCon (Kauçuk Konferansı) bu yıl Kauçuk Derneği tarafından 10-11 Mayıs’ta Intercontinental İstanbul Otel’de başarıyla gerçekleştirildi.

KAUÇUK SEKTÖRÜ TÜYAP’TA BULUŞUYOR

Kauçuk Sektöründe Avrupa’daki Tek Fuar Olan Kauçuk Fuarı, 24 - 27 Ekim’de Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

KAUÇUK SEKTÖR PROFESYONELLERİ TÜYAP’TA BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile 24 - 27 Ekim 2018 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de sektör profesyonellerini ağırlayacak.

KAUÇUK SEKTÖRÜ TÜYAP’TA BULUŞTU

Fuar 10.000 m2 kapalı alanda 200'ü aşkın firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşti. Yurt içinde ve yurt dışında yürütülen yoğun pazarlama çalışmaları sayesinde 7.741 sektör profesyoneli katılımcı firmalarla buluştu.

KAUÇUK SEKTÖRÜNÜN KALBİ 24 KASIM’DA TÜYAP’TA ATACAK

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk Fuarı, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile 24 Kasım Perşembe günü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de siz sektör profesyonellerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

KAUÇUK SEKTÖRÜ DOKUZUNCU KAUÇUK ENDÜSTRİSİ FUARI İÇİN HAZIRLANIYOR

Kauçuk Endüstrisi Fuarı 24 - 27 Kasım 2016 tarihlerinde Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör temsilcilerini dokuzuncu kez bir araya getirecek. Tüyap ve Kauçuk Derneği’nin işbirliği ile düzenlenecek olan fuarda, Kauçuk Derneği tarafından kauçuk sektörünün değerlendirileceği 3. Ulusal Kauçuk Kongresi de yapılacak. 

KAUÇUK SEKTÖRÜNÜN EN ÖNEMLİ BULUŞMASI KAUÇUK 2016

Kauçuk sektörünün en önemli buluşması KAUÇUK 2016, İstanbul 9. Kauçuk Endüstrisi Fuarı 24–27 Kasım 2016 tarihleri arasında Kauçuk Derneği ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece - İstanbul’da düzenlenecektir.