KAUÇUK FUARI, RUBBERCON 2018'DE YERİNİ ALDI

IRCO - Uluslararası Kauçuk Konferansı Örgütü tarafından her yıl farklı ülkelerde düzenlenmesi planlanan RubberCon (Kauçuk Konferansı) bu yıl Kauçuk Derneği tarafından 10-11 Mayıs’ta Intercontinental İstanbul Otel’de başarıyla gerçekleştirildi.

Ana teması “Kauçuk Esaslı Malzemelerde Yapı-Kompozisyon-Özellik İlişkisi” olan konferansa kauçuk ve ürünleri üreticileri, kauçuk sanayi ve kurumlarından araştırmacılar, ilgili derneklerden delegeler bir araya geldi. Akademik ve sektöre ait çok sayıda yerli ve yabancı dinleyicinin katıldığı konferansta, bilim adamları ve konunun  uzmanları, sektöre dair son gelişmeleri sunumlarıyla aktardılar.

Avrupa’da düzenlenen tek kauçuk endüstrisi fuarı olan Kauçuk Fuarı’nın temsilcileri, RubberCon’da yerini alarak tüm gelişmeleri yakından takip etti. Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile 24 - 27 Ekim 2018 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece İstanbul’da düzenlenecek.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN