KAUÇUK SEKTÖRÜNÜN KALBİ 24 KASIM’DA TÜYAP’TA ATACAK

Kauçuk sektörü ile ilgili Avrupa’da tek fuar olan Kauçuk Fuarı, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile 24 Kasım Perşembe günü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de siz sektör profesyonellerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.
Üretici, tedarikçi, hizmet sağlayıcı, dış ticaret firmaları, eğitim ve danışmanlık kuruluşları beraberinde sektörel sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile iki yılda bir hazırlanan KAUÇUK Fuarı yeniliklerin, ürün ve gelişen teknolojilerin topluca sergilendiği, ülkemizin ve Avrasya’nın konusunda en önemli ticari platformudur. KAUÇUK Fuarı, katılımcı firmaların en son ürün, teknoloji ve yeniliklerini sergileyecekleri, dünyanın farklı ülkelerinden gelen nitelikli ziyaretçilerle markalarını buluşturacakları pazarlama ortamını oluşturarak, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yeni iş fırsatları yakalama imkânını siz sektör mensuplarına sunacak.
Bu yıl fuarımızın Onur Ülkesi olan Hindistan’dan pek çok firma fuarımıza katılım göstermektedir. Kauçuk Fuarı, sektör profesyonellerine kauçuk üretim merkezi olan Hindistan’dan gelen katılımcılar ile B2B toplantılar gerçekleştirme fırsatı sunacaktır.
Fuar 10.000 m2 kapalı alanda 200'ü aşkın firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşecektir. Yurt içinde ve yurt dışında yürütülen etkin tanıtım çalışmaları sonucunda; Fuar Ekonomi Bakanlığımız ve Moskova, Sofya, Tahran, Tiflis, Üsküp, Kahire'de var olan TÜYAP yurtdışı ofislerimizin organize ettiği alım heyetlerine ve sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacaktır.
Fuarın yanı sıra, Kauçuk Derneği tarafından organize edilen 3. ULUSAL KAUÇUK KONGRESİ,  Kauçuk Fuarı ile eş zamanlı olarak 25 Kasım Cuma günü saat 10.00- 18.00 arası,  26 Kasım Cumartesi günü ise 11.00- 17.30 saatleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Akdeniz salonunda yerli ve yabancı çok değerli sektör temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirecektir.
Maden Türkiye 2016; 7. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine ve Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı ve Avrasya Kent Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenen KAUÇUK Fuarı’nı 24 – 25 – 26 Kasım tarihlerinde 10.00 - 19.00, 27 Kasım tarihinde ise 10.00 - 18.00 saatleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul'da ziyaret edebilirsiniz. Fuar hakkında daha detaylı bilgi ve online davetiyenizi almak için lütfen www.kaucukistanbul.com adresini ziyaret ediniz.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN